Denoncimi – Defekt në sistemin kopjuterik, pritje me orë të tëra në portin e Vlorës

194
Një defekt në sistemin kompjuterik ka shkaktuar pritje të gjata në portin e Vlorës.
Qytetari dixhital që ka denoncuar tek ish-kryeministri Berisha, thotë se ka pasur dhe njerëz që janë ndjerë keq nga ana shëndësore si pasojë e pritjes më shumë se 5 orë në doganë.
Postimi në fb e Berishës
“Njerezit heqin picirin ne portin e Vlores!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb
“Doktor pershendetje jam nje emigrant qe Po kthehem nga porti vlores njerzit kan nga 5 ore ne kemb se spunon sistemi rames dhe Po na bije te fikt ne dogan psh nga emigranti Ambulanca ka ardh mbas nje ore”