Berat/ Të shtëna me armë zjarri në një lokal

196

Të shtëna me armë zjarri në një lokal në qytetin e Beratit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Uznove në qytetin jugor, ndërsa nuk dihet ende dinamika e ngjarjes.

Sipas raportimeve të para, nuk flitet për të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lajm në vazhdim…