Babrru, 5 të rinj rrihen me sende të forta

111
Një konflikt mes 5 të rinjve ka përfunduar me plagosjen e 4 prej tyre.
Ngjarja ka ndodhur ditën e dielë në Babrru ku Sh.G., E.K, K.B e V.B, G.B, 23, 18, 22 vjeç, 24 vjeç janë përplasur me njëri-tjetrin.
Të rinjtë kanë përdorur hekura dhe sende të forta për të qëlluar njëri-tjetrin dhe 4 prej tyre janë plagosur lehtë.
Burime nga Policia bëjnë me dije se sherri ka ardhur pas disa përplasjeve që ata kishin patur më herët dhe kur janë takuar në Babrru kanë filluar të qëllojnë me hekura dhe sende të tjera.