Akull në rrugë, përplasen dy makina në Elbasan, vdes një person

229

Një aksident fatal është
regjistruar sot rreth orës 18:45 në unazën jugore të qytetit të Elbasanit. Dyshohet
 se nga përplasja e dy automjeteve ka
humbur jeten një person.

Shkak për aksidentin
dyshohet të jetë bërë rruga e mbuluar me akull.

Sakaq, policia ka
mbërritur në vendngjarje dhe po heton për aksidentin.