Aksidentoi 57-vjeçarin në qendër të qytetit, largohet autori

162
Një aksident ka ndodhur mesditën e stome në qytetin e Shkodër. Një person është aksidentuar nga drejtuesi i një makinë, në sheshin “Demokracia”.

Sipas informacioneve parapake, i plagosuri është transportuar menjëherë në spitalin e qytetit.

Policia është në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj. Drejtuesi i automjeti është larguar menjëherë nga vendngjarja.