Aksidenti në Shkodër/ Pas një orë e 30 minuta del nga mjeti shoferi i makinës, në gjendje kritike për jetën

604

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Rrenc, Gur i Zi,  të Shkodrës.

Janë përplasur dy makina, ku kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Mësohet se nga insistimi për rreth 1 orë e 30 minuta nga stafi mjkësor dhe zjarrëfiksia është bërë e mundur nxjerrja e shoferit të makinës Vitor Ndreka, gjëndja shëndetësore e të cilit është e rëndë.