Aksident tragjik në Rrogozhinë, humb jetën një person

147

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrogozhinë.

Një mjet mësohet se ka dalë nga rruga dhe për pasojë një person ka humbur jetën.

Është raportuar se i aksidentuari ka humbur jetën në vendngjarje.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në një autostradë.