Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy makina

Një aksident ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë.
Dy automjete janë përplasur para pak minutash tek Unaza e Re në Tiranë.

Mësohet se nuk ka persona të lënduar, ka vetëm dëmtime në automjete.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit