Aksident me pasojë vdekjen në malësinë e Krujës. Emrat

314

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës..

Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine…

Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj dhe Ermir Zylfa.