19-vjeçarja në Pogradec largohet nga banesa pa lënë gjurmë, njerka e shpall në kërkim

165
Një 19-vjecare është larguar nga banesa pa lënë gjurmë që prej ditës së djeshme.
Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas të Pogradecit, teksa e reja me inicialet A.Ç, 19 vjeçe është larguar nga banesa dhe për të nuk ka asnjë informacion për vendodhjen. 
Njerka e saj ka bërë sot kallëzimin në polici dhe ka deklaruar se nuk ka informacion për vendndodhjen e saj. Nga ana e Policisë, po punohet për gjetjen e saj.